Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Dóczy Ingatlanfejlesztő Kft.

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beruházási projektmenedzser szakmai irányításával a beruházások előkészítése,
  • Vezetői döntéshozatal támogatása,
  • Részvétel az előzetes költségbecslés összeállításában, gazdaságossági számításokban,
  • Műszaki és pénzügyi ütemtervek készítése,
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, műszaki és számszaki ellenőrzése,
  • Mennyiségi számítások készítése a tervek alapján,
  • Kapcsolattartás a tervezővel, hatóságokkal, generálkivitelezővel,
  • Teljesítésigazolások előkészítése, ellenőrzése,
  • A beruházási projektmenedzser munkájának napi, operatív támogatása,
  • Szükséges műszaki adminisztráció elkészítése.

Elvárások

  • Építő- vagy építészmérnöki vagy műszaki menedzser végzettség és legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, VAGY
  • Magasépítő technikusi végzettség és legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCad),
  • Nagyfokú önállóság, szervezőkészség,
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • BIM szoftver alkalmazásának ismerete,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány megléte.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag: az alapbéren felül Cafeteria, biztosítás, évi 3 nap extra szabadság,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nagy volumenű projekteken való részvétel,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégcsoportnál,
  • Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakör,
  • Családias munkahelyi légkör.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Dóczy Ingatlanfejlesztő Kft. Debrecen egyik nagy múltú, stabil háttérrel rendelkező cégcsoportjának, a Szinorg Universal Zrt-nek tagja. Cégünk fő profilja az ingatlanfejlesztés, építőipari nagyberuházások beruházó oldali előkészítése, szervezése és koordinálása.
Referenciáink között olyan épületeket tudhatunk mint a Forest Offices irodaház vagy a Mercure Debrecen Szálloda.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük, töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát.